Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To policjant kopał w twarz demonstranta podczas Marszu Niepodległości

Utworzony przez Brawo policja!, 14 listopada 2011 r. o 13:39
gość napisał:
"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków Policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej".A może zbędny jest ten doPiSek ?
Ja bym zwrócił uwagę na fragment o pilnowaniu bezpieczeństwa Obywateli. Jeśli ten bubek który demolował wszystko co popadnie i atakował policjantów jest obywatelem to BŁAGAM nie nazywajcie mnie obywatelem bo tak daleko mi do takiego szamba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZ75 cal.9mm napisał:
Ty alchemiczka ,z tego samego bandyckiego odzialku prewencji.Na nastepna demonstracje zabieram swoja CZ 75 cal.9mm.Jeb.c psow!Slugusow zydolewactwa trzymajacego za gardlo Polakow!Tylko sila mozna ich zwyciezyc!
Proszę by Administrator udostępnił nr IP tego użytkownika Policji z uwagi na jawne groźby pozbawienia życia Policjanta padły w jego wypowiedzi. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciel. napisał:
Ja bym zwrócił uwagę na fragment o pilnowaniu bezpieczeństwa Obywateli. Jeśli ten bubek który demolował wszystko co popadnie i atakował policjantów jest obywatelem to BŁAGAM nie nazywajcie mnie obywatelem bo tak daleko mi do takiego szamba!
O jednym zawsze należy pamiętać ! Niech będą sądzone czyny człowieka, a nie jego godność !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac psow! napisał:
Ze tez ten pies pier***ony nie trafil na mnie!Nie przezyl by 5 cekund!
Skończony deb***u podaj mi swoje namiary, a na mój widok natychmiast zesrasz się pod siebie na rzadko, obsmarkany bohaterze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=gzACDJCfQvs[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
JP i ELA nie dostali w nordę przypadkiem ot za niewinność. Skundlone politycy i wierne kundle tworzą rzeczywistość Teraz winni są policjanci ot chłopcy do bicia. A ja się k... nie zgadzam. Tchurzofretki i poprawni polityczni nasi wubrańci z klucza też nie dostali w mordę polityczną. Wara s.....od policji.
Tak winni, nie szanują godności ludzkiej i to nie są policjanci a sadystyczni wynaturzeńcy tylko, i niech oni spier***ają z tych szeregów wszak żyją z naszych podatków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robił tylko to, co go uczyli na szkoleniu: bił "faszystę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, miał go pałą czy kastetem lać? Wszystkie pały i kastety były zabarykadowane w siedzibie "krytyki POlitycznej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciel. napisał:
Osobiście uważam że gnojek który na filmie oberwał powinien jeszcze dostać repetę po zwolnieniu z aresztu. Macie tam jego adres zamieszkania to wiecie...
O pan policjant nawołuje to popełnienia przestępstwa. Potwierdza to tylko, że policja to bandyci tyle, że w mundurach. Widać panie policjancie "przyjacielu" dla pana takie postępowanie z ludźmi jak postąpił pana koleżka to chleb codzienny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
O pan policjant nawołuje to popełnienia przestępstwa. Potwierdza to tylko, że policja to bandyci tyle, że w mundurach. Widać panie policjancie "przyjacielu" dla pana takie postępowanie z ludźmi jak postąpił pana koleżka to chleb codzienny.
To nie jest policjant, to jakaś zwyczajna gnida, pełna nienawiści do ludzi - POLAKÓW ! I nie jest godny by odpisywać na jego posty !!! Mundur nie może chronić przestępców, a to co widzimy na filmie bez uzasadnionych wątpliwości jest nim !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J23 napisał:
Policjant na służbie jest zobowiazany do ochrony Obywatela, jego mienia i zdrowia. W trakcie zatrzymania powinien ograniczyć się do niezbędnego, "powtarzam dla milicjantów" NIEZBĘDNEGO przymusu fizycznego!!!!!!!! On natomiast BRUTALNIE SKOPAŁ obezwładnionego gazem łzawiacym/pieprzowym bezbronnego człowieka !!! Jego rola i prawo do działania (tzw. Funkcjonariusza Policji Państwowej) na obezwładnieniu i zatrzymaniu powinna się ZAKOŃCZYĆ! Kopanie aresztanta lub kogokolwiek jest niedopuszczalne! Tak robiło ZOMO w Radomiu -"Ścieszki zdrowia", w Nowej Hucie itd. itp. Jako Obywatel RP jestem oburzony takimi praktykami stosowanymi przez Policję. Szkoda, że takiego Bandytę w mundurze udało się niestety tylko jednego zfilmować.
Mylisz sie bardzo: nie ma Policji Państwowej, taka była przed wojną, ale nie można w nazwie do nie nawiazywać, bo ścigała komunistów. Teraz jast Policja niewiadomo czyja i robi co jej każe niwiadomo kto. Nie wystarczy zmienić nazwy z Milicji na Policję (zresztą nie zmieniono nawet umundurowania)żeby sie coś naprawdę zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biały Człowiek napisał:
O jednym zawsze należy pamiętać ! Niech będą sądzone czyny człowieka, a nie jego godność !!!
Będzie śledztwo ws. ataku policjanta na demonstranta - odnośnik http://kurde.pl/gfx/owcowilk.jpg Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yellen napisał:
Robił tylko to, co go uczyli na szkoleniu: bił "faszystę".
Nie bił, a brutalnie kopał w twarz bezbronnego człowieka, może to tylko przechodzeń ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie bił, a brutalnie kopał w twarz bezbronnego człowieka, może to tylko przechodzeń ?
Taaaa ledwo się policja pokazała to nagle wszyscy się niewinnymi przechodniami zrobili. Jak nie widać policji to drą mordy chwdp a jak się pokaże to ja chcę do mamusi cioty i frajerzyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciota i frajer to cie zrobil pies po cywilu madry byl z kolega w kamizelce popatrz na kurtke bitego i tego na ziemi bystrzacho pewni to twoj kolega po fachu ma raczke zbita teraz na l4 bedzie siedzial zeby w pizde od komedant nie dostal palec i glowka to pieskow wymowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaaa ledwo się policja pokazała to nagle wszyscy się niewinnymi przechodniami zrobili. Jak nie widać policji to drą mordy chwdp a jak się pokaże to ja chcę do mamusi cioty i frajerzyny
ciota i frajer to cie zrobil pies po cywilu madry byl z kolega w kamizelce popatrz na kurtke bitego i tego na ziemi bystrzacho pewni to twoj kolega po fachu ma raczke zbita teraz na l4 bedzie siedzial zeby w pizde od komedant nie dostal palec i glowka to pieskow wymowka 0 firma JP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaaa ledwo się policja pokazała to nagle wszyscy się niewinnymi przechodniami zrobili. Jak nie widać policji to drą mordy chwdp a jak się pokaże to ja chcę do mamusi cioty i frajerzyny
Było święto narodowe, każdy miał pełne prawo brać udział w demonstracji, wydać wymsknęło się to z pod kontroli, ktoś popełni błąd i zrobiła się grada, zadyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były komandos napisał:
Skończony deb***u podaj mi swoje namiary, a na mój widok natychmiast zesrasz się pod siebie na rzadko, obsmarkany bohaterze
Lubartowska 44 zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciel. napisał:
Proszę by Administrator udostępnił nr IP tego użytkownika Policji z uwagi na jawne groźby pozbawienia życia Policjanta padły w jego wypowiedzi. !!
Wal się CIOTO na swój zarośnięty RYJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nazwisko CHAMA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...